RSS

Kadra pedagogiczna

mgr Renata Trybała – saksofon, dyrektor szkoły
—————————————————————-

mgr Daniel Mruczekakordeon, wicedyrektor

—————————————————————-

 

mgr Klaudia Bałos - przedmioty teoretyczne, opiekun sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych

—————————————————————————————————————————————

 

mgr Ewa Kołacka –  audycje muzyczne

mgr Kinga Wicher –  rytmika, kształcenie słuchu

mgr Magdalena Wrażeń – kształcenie słuchu

 

mgr Tadeusz Kleśny – fortepian, fortepian dodatkowy, opiekun sekcji fortepianu i organów

————————————————————————————————————-

dr Marcin Augustynorgany, fortepian dodatkowy, akompaniament

mgr Magdalena Chmielowska-Malecfortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament

mgr Wojciech Graczakompaniament

mgr Adam Jastrzębskiakompaniament

mgr Urszula Lasekfortepian

mgr Andrzej Lasekorgany, fortepian, fortepian dodatkowy

mgr Elżbieta Malinowskafortepian dodatkowy, akompaniament

mgr Larisa Osowskafortepian dodatkowy

mgr Maria Tomaszewskafortepian, fortepian dodatkowy

mgr Justyna Wańdygafortepian, fortepian dodatkowy

 

mgr Aleksander Papiernikgitara, opiekun sekcji gitary

——————————————————————————-

mgr Rafał Cieślak – gitara

 

mgr Ewa Litwaskrzypce, opiekun sekcji instrumentów smyczkowych

————————————————————————————————

dr Marta Bielawska – Świgoń – skrzypce (urlop)

mgr Barbara Chmiel-Aazizaskrzypce

mgr Anna Kasprzykiewiczskrzypce (urlop)

mgr Dagmara Książek – Lisicka – wiolonczela (urlop)

mgr Sabina Milewska – Jankowiakskrzypce

mgr Agnieszka Filimowska – wiolonczela

mgr Jadwiga Reyskrzypce (zastępstwo)

mgr Maria Zborowskaskrzypce

 

mgr Katarzyna Sadok – Baranowiczflet poprzeczny, opiekun sekcji instrumentów dętych drewnianych                 

———————————————————————————————————————————————-

mgr Dorota Beniszklarnet (urlop)

mgr Katarzyna Borowiecsaksofon

lic. Dominika Kapusta - flet

mgr Małgorzata Mikulskaflet

lic. Konrad Szumańskiklarnet (zastępstwo)

 

mgr Michał Beniszpuzon, opiekun instrumentów dętych blaszanych, perkusji i akordeonu

————————————————————————————————————-

mgr Paweł Chmielewskiperkusja

mgr Łukasz Mruczektrąbka

mgr Roman Marczyńskitrąbka

mgr Szymon Piątekpuzon, tuba

mgr Dominik Zielonkaperkusja