RSS

Rozkład zajęć grupowych – cykl sześcioletni – Sucha Beskidzka

Klasa I A C6

GodzinyPoniedziałekCzwartek
14:25 - 15:10Rytmika
Z. Iskra
sala nr 016
15:15 - 16:00Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016
16:05 - 16:50Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016

Klasa I B C6

GodzinyPoniedziałekCzwartek
14:25 - 15:10Rytmika
Z. Iskra
sala nr 016
15:15 - 16:00Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016
16:05 - 16:50Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016

Klasa II A C6

GodzinyWtorekCzwartek
14:25 - 15:10Rytmika
A. Januszewska
sala nr 016
15:15 - 16:00Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 016
16:05 - 16:50Rytmika
A. Januszewska
aula

Klasa II B C6

GodzinyWtorekCzwartek
15:15 - 16:00Rytmika
A. Januszewska
aula
16:05 - 16:50Rytmika
A. Januszewska
sala nr 016
16:55 - 17:40Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 016

Klasa III A C6

GodzinyPoniedziałekCzwartek
17:00 - 17:45Rytmika
Z. Iskra
sala nr 016
17:50 - 18:35Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016
19:30 - 20:15Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 019

Klasa III B C6

GodzinyPoniedziałekCzwartek
17:00 - 17:45Rytmika
Z. Iskra
sala nr 016
17:50 - 18:35Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016
18:40 - 19:25Kształcenie słuchu
Z. Iskra
sala nr 016

Klasa IV A C6

GodzinyWtorekCzwartek
14:25 - 15:10Audycje muzyczne
H. Szczęśniak
sala nr 114
15:15 - 16:00Kształcenie słuchu
M. Malinowski
sala nr 112
Kształcenie słuchu
M. Malinowski
sala nr 112

Klasa IV B C6

GodzinyPoniedziałek Czwartek
16:05 - 16:50Audycje muzyczne
H. Szczęśniak
sala nr 114
17:00 - 17:45Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115
Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115

Klasa V C6

GodzinyPoniedziałek Czwartek
17:00 - 17:45Audycje muzyczne
H. Szczęśniak
sala nr 114
17:50 - 18:35Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115
Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115

Klasa VI C6

GodzinyPoniedziałek Czwartek
17:50 - 18:35Audycje muzyczne
H. Szczęśniak
sala nr 114
18:40 - 19:25Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115
Kształcenie słuchu
A. Januszewska
sala nr 115

Zajęcia międzyklasowe

GodzinyŚrodaPiątek
18:00 - 19:30Chór
K. Borowiec
stołówka
18:30 - 20:00Orkiestra dęta
D. Mruczek
aula
Orkiestra smyczkowa
D. Książek - Lisicka
aula

Zajęcia międzyklasowe dotyczą uczniów klas IV - VI cyklu sześcioletniego oraz II - IV cyklu czteroletniego według przydziałów do odpowiednich zespołów.
Godziny zajęć zespołów: akordeonowego (D. Mruczek), gitarowego (A. Papiernik) oraz fortepianowego (U. Lasek) będą ustalone bezpośrednio z pedagogami.