RSS

Przydział do klas instrumentu głównego – Bystra Podhalańska

Saksofon - mgr Katarzyna Borowiec

Lp.UczeńKlasa
1.Śliwińska KatarzynaII/6
2.Lipka GabrielaIII/6
3.Zagórski KarolIII/6
4.Wincenciak JuliaIII/4

Saksofon - mgr Jakub Tybulczuk

Lp.UczeńKlasa
1.Łazarz MilenaIII/6
2.Kolaniak IzabelaII/4
3.Ciopała KatarzynaIII/4
4.Kostka KarolinaIII/4
5.Kulka JoannaIII/4

Flet - mgr Barbara Stawiarska

Lp.UczeńKlasa
1.Firek NadiaI/6
2.Frydel WiktoriaI/6
3.Nabagło NoemiI/6
4.Kulka PaulinaII/6
5.Pyrtek NataliaII/6
6.Zadora AnnaII/6
7.Hojdas MartynaIII/6
8.Siepak KingaIII/6
9.Skwarek NikolaI/4
10.Jaromin KarolinaIII/4
11.Ryś WeronikaIII/4
12.Siepak MartynaIII/4

Klarnet - mgr Jacek Szymik

Lp.UczeńKlasa
1.Hanusiak MilenaI/6
2.Ferdynus BeataIII/6
3.Kojs NikolaI/4
4.Kołodziejczyk KlaudiaIII/4
5.Palowska KatarzynaIII/4
6.Staszczak JustynaIII/4
7.Zych KatarzynaIII/4

Trąbka - mgr Roman Marczyński

Lp.UczeńKlasa
1.Dziadkowiec DanielI/6
2.Ferdynus MarcinII/6
3.Ciopała JakubIII/6
4.Kaczmarczyk TymoteuszIII/6
5.Pasiowiec MateuszI/4
6.Lipka KrzysztofIII/4
7.Marszałek MaciejIII/4
8.Morawka MaksymilianIII/4
9.Siepak DawidIII/4

Puzon - mgr Szymon Piątek

Lp.Uczeńklasa
1.Główka KarolI/6
2.Skupień DamianII/4
3.Żmuda DominikIII/4

Tuba - mgr Szymon Piątek

Lp.Uczeńklasa
1.Jaromin JakubIII/4

Akordeon - mgr Daniel Mruczek

Lp.UczeńKlasa
1.Kaczmarczyk PatrycjaII/6
2.Liszka JakubII/6

Perkusja - mgr Dominik Stankiewicz

Lp.UczeńKlasa
1.Dyduch MateuszII/6
2.Janik TobiaszII/6
3.Nabagło MiriamII/6
4.Wójciak KacperII/6
5.Duda MartynaIII/6
6.Kulka PawełIII/6
7.Trybuła KrzysztofIII/6
8.Wronka MarcinI/4
9.Bachul BartłomiejII/4

Gitara - mgr Rafał Cieślak

Lp.UczeńKlasa
1.Maciaszek ZuzannaI/6
2.Liszka MartynaII/6
3.Sroka MaksymilianII/6
4.Kudzia AleksandraIII/6
5.Bekas MartynaI/4
6.Kostka AleksandraI/4
7.Ciapała ZuzannaII/4
8.Leja WiktoriaII/4
9.Maj NataliaII/4
10.Stopiak MarcelinaII/4
11.Chorąży NataliaIII/4
12.Główka KatarzynaIII/4
13.Trzop SandraIII/4

Skrzypce - mgr Anna Kasprzykiewicz

Lp.UczeńKlasa
1.Dziubek JakubI/6
2.Gałka AnnaI/6
3.Jakóbik SaraI/6
4.Szarek NikolaI/6
5.Siepak JuliaII/6
6.Wirtelczyk MartaII/6
7.Główka EmiliaIII/6
8.Kłoda OliwiaIII/6
9.Kulka KarinaIII/6
10.Gierat KarolinaI/4
11.Worwa MałgorzataI/4
12.Bekas WanessaII/4
13.Kulka KatarzynaII/4
14.Sułocha IwonaII/4
15.Trzop KatarzynaIII/4

Skrzypce - mgr Joanna Mydłowska

Lp.UczeńKlasa
1.Malińska AntoninaI/6
2.Syc AmeliaI/6
3.Utrata WeronikaII/6
4.Ryś NadiaII/6
5.Kostka PatrycjaIII/6
6.Peliwo MarlenaIII/6
7.Brzana AmeliaI/4
8.Lipka AleksandraII/4

Fortepian - mgr Larisa Osovska

Lp.UczeńKlasa
1.Kołodziejczyk KarolinaIII/6
2.Bekas JudytaI/4
3.Prędka KatarzynaI/4
4.Prędka WeronikaI/4
5.Zembol SzymonII/4
6.Tempka PawełII/4
7.Kijanka PawełIII/4

Fortepian - lic. Hanna Ostapchuk

Lp.UczeńKlasa
1.Wronka JuliaI/6
2.Strzelińska LiwiaIII/6
3.Działek AngelikaI/4
4.Syrnyk KarolinaI/4
5.Janik OskarII/4
6.Chorąży MateuszIII/4
7.Szklany MichałIII/4