Przydział do klas instrumentu głównego – Bystra Podhalańska
Saksofon - mgr Katarzyna Borowiec
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Śliwińska Katarzyna | II/6 |
2. | Lipka Gabriela | IV/6 |
3. | Zagórski Karol | IV/6 |
4. | Kulka Joanna | IV/4 |
Gitara - mgr Rafał Cieślak
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Sroka Maksymilian | III/6 |
2. | Kudzia Aleksandra | IV/6 |
3. | Matyjasik Julia | II/4 |
4. | Zając Łukasz | II/4 |
5. | Ciapała Zuzanna | III/4 |
6. | Maj Natalia | III/4 |
7. | Stopiak Marcelina | III/4 |
8. | Chorąży Natalia | IV/4 |
9. | Główka Katarzyna | IV/4 |
10. | Trzop Sandra | IV/4 |
Skrzypce - mgr Anna Kasprzykiewicz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Dziubek Jakub | II/6 |
2. | Gałka Anna | II/6 |
3. | Jakóbik Sara | II/6 |
4. | Szarek Nikola | II/6 |
5. | Siepak Julia | III/6 |
6. | Wirtelczyk Marta | III/6 |
7. | Główka Emilia | IV/6 |
8. | Ciopała Wiktoria | IV/6 |
9. | Kulka Karina | IV/6 |
10. | Worwa Małgorzata | II/4 |
11. | Kulka Katarzyna | III/4 |
12. | Sułocha Iwona | III/4 |
13. | Trzop Katarzyna | IV/4 |
Trąbka - mgr Roman Marczyński
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Dziadkowiec Daniel | II/6 |
2. | Ferdynus Marcin | III/6 |
3. | Ciopała Jakub | IV/6 |
4. | Pasiowiec Mateusz | II/4 |
5. | Lipka Krzysztof | IV/4 |
6. | Siepak Dawid | IV/4 |
7. | Marszałek Maciej | IV/4 |
Skrzypce - mgr Barbara Chmiel
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Kot Daria | I/6 |
2. | Rapacz Amelia | I/6 |
3. | Malińska Antonina | II/6 |
4. | Syc Amelia | II/6 |
5. | Kulka Paulina | III/6 |
6. | Peliwo Marlena | IV/6 |
7. | Kowalik Filip | V/6 |
8. | Brzana Amelia | II/4 |
9. | Lipka Aleksandra | III/4 |
Fortepian - mgr Justyna Wańdyga
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Strzelińska Liwia | IV/6 |
2. | Kołodziejczyk Karolina | IV/6 |
3. | Prędka Katarzyna | II/4 |
4. | Prędka Weronika | II/4 |
5. | Chorąży Mateusz | IV/4 |
6. | Kijanka Paweł | IV/4 |
Fortepian - mgr Larisa Osovska
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Nabagło Estera | I/6 |
2. | Zembol Szymon | III/4 |
3. | Tempka Paweł | III/4 |
4. | Syrnyk Karolina | II/4 |
Puzon - mgr Szymon Piątek
Lp. | Uczeń | klasa |
1. | Główka Karol | II/6 |
2. | Skupień Damian | III/4 |
3. | Żmuda Dominik | IV/4 |
Tuba - mgr Szymon Piątek
Lp. | Uczeń | klasa |
1. | Jaromin Jakub | IV/4 |
Perkusja - mgr Marcin Suliński
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Nabagło Miriam | III/6 |
2. | Janik Tobiasz | III/6 |
3. | Kulka Paweł | IV/6 |
4. | Trybuła Krzysztof | IV/6 |
Flet - mgr Barbara Stawiarska
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Kinga Buda | II/6 |
2. | Nabagło Noemi | II/6 |
3. | Firek Nadia | II/6 |
4. | Frydel Wiktoria | II/6 |
5. | Pyrtek Natalia | III/6 |
6. | Hojdas Martyna | IV/6 |
7. | Siepak Kinga | IV/6 |
8. | Skwarek Nikola | II/4 |
9. | Ryś Weronika | IV/4 |
10. | Siepak Martyna | IV/4 |
Klarnet - mgr Jacek Szymik
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Hanusiak Milena | II/6 |
2. | Ferdynus Beata | IV/6 |
3. | Kojs Nikola | II/4 |
4. | Kołodziejczyk Klaudia | IV/4 |
5. | Palowska Katarzyna | IV/4 |
6. | Staszczak Justyna | IV/4 |
7. | Zych Katarzyna | IV/4 |
Saksofon - mgr Jakub Tybulczuk
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Firek Karolina | II/4 |
2. | Szeliga Patrycja | II/4 |
3. | Łazarz Milena | III/4 |
4. | Kolaniak Izabela | IV/4 |
5. | Ciopała Katarzyna | IV/4 |
6. | Kostka Karolina | IV/4 |
7. | Wincenciak Julia | IV/4 |
Akordeon - mgr Witold Krupa
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Kaczmarczyk Patrycja | III/6 |
2. | Liszka Jakub | IV/6 |