Przydział do klas instrumentu głównego – Sucha Beskidzka
Saksofon - dyr. Renata Trybała
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Bielarz Oliwia | I/4 |
2. | Sobański Michał | II/4 |
3. | Kulig Amelia | II/4 |
4. | Stachowska Anna | IV/6 |
Akordeon - mgr Daniel Mruczek
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Toczek Mateusz | I/6 |
2. | Banaś Karolina | II/6 |
3. | Strączek Jan | II/6 |
4. | Chowaniak Dominik | III/6 |
5. | Maciejny Albert | III/6 |
6. | Maciejny Norbert | III/6 |
7. | Kachel Antoni | V/6 |
8. | Madej Krzysztof | V/6 |
9. | Brzana Michalina | VI/6 |
10. | Semik Mikołaj | I/4 |
11. | Działowy Dominik | III/4 |
12. | Gancarz Łukasz | IV/4 |
Organy - dr Marcin Augustyn
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Wybraniec Kacper | I/4 |
2. | Łaczek Dominik | II/4 |
3. | Lenik Emilia | III/4 |
4. | Front - Cybulski Miłosz | IV/6 |
Gitara - mgr Rafał Baranowicz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Lewek Julia | I/6 |
2. | Kazanowska-Krupa Anna | II/6 |
3. | Gawlas Izabella | II/6 |
4. | Pieczra Gabriela | II/6 |
5. | Pyka Filip | III/6 |
6. | Szczygieł Aleksandra | III/6 |
7. | Kubasiak Antoni | IV/6 |
8. | Cholewa Tatiana | V/6 |
9. | Gołucki Bartłomiej | I/4 |
10. | Sasuła Zuzanna | I/4 |
11. | Kosek Emilia | II/4 |
12. | Gawlas Wojciech | II/4 |
Klarnet - mgr Dorota Benisz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Szynalik Zuzanna | I/6 |
2. | Fuja Igor | III/6 |
3. | Pieronkiewicz Martyna | V/6 |
4. | Stopka Karolina | I/4 |
5. | Kłapyta Maria | I/4 |
6. | Kopieńska Wiktoria | I/4 |
7. | Bałos Katarzyna | II/4 |
8. | Skupień Anna | III/4 |
9. | Jagielski Antoni | IV/4 |
Puzon - mgr Michał Benisz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Sarlej Martyna | II/6 |
2. | Fidelus Leonard | II/6 |
3. | Kubasiak Jakub | IV/6 |
4. | Szynalik Jan | IV/6 |
5. | Spyrka Łukasz | I/4 |
6. | Wala Karolina | I/4 |
7. | Stopka Rafał | III/4 |
Skrzypce - mgr Marta Bielawska - Świgoń
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Żurek Alicja | I/6 |
2. | Kowaliczek Wiktoria | I/6 |
3. | Kolenda Patrycja | II/6 |
4. | Budak Julia | IV/6 |
5. | Moskała Maja | IV/6 |
6. | Pacyga Aleksandra | IV/6 |
7. | Urbaniec Emilia | V/6 |
8. | Manik Piotr | VI/6 |
9. | Borys Julia | III/4 |
10. | Kłoda Natalia | III/4 |
11. | Wajdzik Karolina | III/4 |
12. | Torini Victoria | IV/4 |
Saksofon - mgr Katarzyna Borowiec
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Piontek Aleskandra | II/6 |
2. | Zborowski Zachariasz | I/4 |
3. | Zuchara Joanna | II/4 |
4. | Sarlej Kinga | II/4 |
5. | Bąbol Weronika | III/4 |
6. | Janik Kinga | III/4 |
7. | Mamcarz Aleksandra | III/4 |
Fortepian - mgr Magdalena Chmielowska - Malec
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Knapczyk Zuzanna | I/6 |
2. | Jurek Eryk | I/6 |
3. | Warta Julia | III/6 |
4. | Kiss Lia Nadia | IV/6 |
5. | Makoś Julia | V/6 |
6. | Przywara Alicja | VI/6 |
7 | Zielińska Magdalena | VI/6 |
Perkusja - lic. Paweł Chmielewski
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Michaś Antoni | I/6 |
2. | Rusin Michał | I/6 |
3. | Malinowski Karol | II/6 |
4. | Nowak Piotr | II/6 |
5. | Fuja Hubert | III/6 |
6. | Miętek Franciszek | III/6 |
7. | Lach Sebastian | IV/6 |
8. | Kubasiak Miłosz | V/6 |
9. | Gawlas Karol | I/4 |
10. | Lenart Robert | I/4 |
Trąbka - mgr Piotr Kleśny
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Chromy Bartłomiej | III/6 |
2. | Bilnik Karol | I/4 |
3. | Nowak Wojciech | II/4 |
4. | Chowaniak Szymon | III/4 |
5. | Biedrawa Bartosz | IV/4 |
6. | Pajor Dawid | IV/4 |
Fortepian - mgr Tadeusz Kleśny
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Bilnik Katarzyna | I/6 |
2. | Gędek Hanna | I/6 |
3. | Kachel Gabriela | I/6 |
4. | Rzepka łukasz | I/6 |
5. | Surleta Gabriela | I/6 |
6. | Włoch Michał | I/6 |
7. | Koper Julia | III/6 |
8. | Pasternak Vanessa | III/6 |
9. | Bałos Alicja | IV/6 |
10. | Pietraszek Karol | IV/6 |
11. | Kopacz Julia | V/6 |
12. | Stanik Zuzanna | V/6 |
13. | Smyrak Natalia | VI/6 |
Wiolonczela - mgr Dagmara Książek - Lisicka
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Kopacz Emilia | I/6 |
2. | Nanou Patrikia | I/6 |
3. | Pochopień Lena | I/6 |
4. | Ścieszka Antonina | I/6 |
5. | Śliwa Nikola | III/6 |
6. | Bogdanik Wiktoria | IV/6 |
7. | Kosek Patrycja | IV/6 |
8. | Kubies Małgorzata | V/6 |
9. | Stanaszek Julia | V/6 |
10. | Cycoń Sylwia | II/4 |
11. | Bąbol Natalia | III/4 |
12. | Bachul Nikoleta | IV/4 |
13. | Michaś Weronika | IV/4 |
14. | Tatara Kinga | IV/4 |
Fortepian - mgr Andrzej Lasek
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Mamcarz Filip | I/4 |
2. | Kosała Mateusz | I/4 |
3. | Kudzia Kacper | III/4 |
Organy - mgr Andrzej Lasek
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Warta Artur | III/4 |
2. | Kusz Karolina | IV/4 |
Fortepian - mgr Urszula Lasek
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Bogdanik Piotr | I/6 |
2. | Gąska Hanna | I/6 |
3. | Surzyn Daria | I/6 |
4. | Pietraszek Wiktor | I/6 |
5. | Żurek Joanna | I/6 |
6. | Bogdanik Natalia | II/6 |
7. | Siwiec Liliana | II/6 |
8. | Klimowska Emilia | III/6 |
9. | Maśnica Szymon | V/6 |
10. | Siwiec Marta | I/4 |
11. | Hanusiak Bartłomiej | I/4 |
12. | Korzeniowska Amelia | II/4 |
13. | Siwiec Magdalena | IV/4 |
Skrzypce - mgr Ewa Litwa
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Oczkowska Emilia | I/6 |
2. | Bogdanik Julia | II/6 |
3. | Bernacka Lena | III/6 |
4. | Kłoda Oliwia | IV/6 |
5. | Ocieczek Zuzanna | IV/6 |
6. | Głowacz Konstancja | VI/6 |
7. | Pietrusa Weronika | II/4 |
8. | Tondyra Aleksandra | III/4 |
9. | Miśkowiec Mariola | IV/4 |
Skrzypce - mgr Sabina Milewska - Jankowiak
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Gąska Zofia | I/6 |
2. | Kaczor Zuzanna | I/6 |
3. | Stachon Maria | I/6 |
4. | Krzeszowiak Franciszek | II/6 |
5. | Pająk Zofia | II/6 |
6. | Trojanowska Emilia | II/6 |
7. | Matysiak Zuzanna | IV/6 |
8. | Pieronkiewicz Mateusz | V/6 |
9. | Roman Julia | I/4 |
10. | Popielarczyk Amelia | III/4 |
Skrzypce - mgr Barbara Chmiel
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Kot Daria | I/6 |
2. | Rapacz Amelia | I/6 |
3. | Malińska Antonina | II/6 |
4. | Syc Amelia | II/6 |
5. | Kulka Paulina | III/6 |
6. | Peliwo Marlena | IV/6 |
7. | Kowalik Filip | V/6 |
8. | Brzana Amelia | II/4 |
9. | Lipka Aleksandra | III/4 |
Gitara - mgr Aleksander Papiernik
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Iciek Lena | I/6 |
2. | Kłoda Nikodem | I/6 |
3. | Łoboda Alicja | I/6 |
4. | Świerkosz Matylda | II/6 |
5. | Barzycka Oliwia | III/6 |
6. | Juraszek Piotr | IV/6 |
7. | Wierzbicka Urszula | IV/6 |
8. | Mosór Konrad | VI/6 |
9. | Kukla Dominika | I/4 |
10. | Łach Kalina | I/4 |
11. | Mielec Emilia | III/4 |
12. | Miętek Gerard | III/4 |
13. | Wypartowicz Bernadetta | IV/4 |
Flet - mgr Katarzyna Sadok - Baranowicz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Chowaniak Justyna | I/6 |
2. | Hernas Oliwia | I/6 |
3. | Meller Karolina | I/6 |
4. | Ścieszka Maja | I/6 |
5. | Trzebuniak Hanna | I/6 |
6. | Nowak Weronika | II/6 |
7. | Gołuszka Paulina | II/6 |
8. | Pasierbek Blanka | II/6 |
9. | Polak Anna | III/6 |
10. | Synowiec Kordian | III/6 |
11. | Skórzak Natalia | IV/6 |
12. | Jancarz Natalia | I/4 |
13. | Jezutek Akicja | I/4 |
14. | Bajcer Gabriela | II/4 |
15. | Listwan Natalia | II/4 |
Perkusja - mgr Marcin Suliński
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Wróbel Aleksy | IV/6 |
2. | Cygan Łukasz | I/4 |
3. | Korczak Karol | II/4 |
4. | Świerkosz Emilia | II/4 |
Skrzypce - mgr Barbara Szpakiewicz
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Chowaniak Milena | I/6 |
2. | Frydel Julia I/6 | I/6 |
3. | Nell Julia | I/6 |
4. | Śnietana Lena | I/6 |
5. | Polak Faustyna | II/6 |
6. | Bury Justyna | III/6 |
7. | Kosman Julia | III/6 |
8. | Strączek Magdalena | IV/6 |
9. | Sobańska Sylwia | III/4 |
10. | Jania Maria | IV/4 |
Fortepian - mgr Maria Tomaszewska
Lp. | Uczeń | Klasa |
1. | Cyganek Aleksandra | I/6 |
2. | Suwaj Mateusz | I/6 |
3. | Fidelus Julia | II/6 |
4. | Gliwa Paulina | III/6 |
5. | Głowacz Oliwia | III/6 |
6. | Antoniewicz Natalia | IV/6 |
7. | Pilsyk Weronika | IV/6 |
8. | Spyrka Agnieszka | IV/6 |
9. | Nieciąg Amelia | III/4 |
10. | Tokarz Katarzyna | III/4 |