RSS

Skład grup – cykl sześcioletni – Sucha Beskidzka

Klasa IA C6

Lp.Nazwisko i imię
1.Bilnik Katarzyna
2.Frydel Julia
3.Gądek Anna
4.Kopacz Emilia
5.Michaś Antoni
6.Nelle Julia
7.Oczkowska Emilia
8.Stachoń Maria
9.Surzyn Daria
10.Ścieszka Antonina
11.Ścieszka Maja
12.Śmietana Lena
13.Włoch Michał
14.Żurek Alicja
15.Żurek Joanna

Klasa IB C6

Lp.Nazwisko i imię
1.Cyganek Aleksandra
2.Gąska Hanna
3.Gąska Zofia
4.Kachel Gabriela
5.Kaczor Zuzanna
6.Kłoda Nikodem
7.Kot Daria
8.Meller Katarzyna
9.Nabagło Estera
10.Rapacz Amelia
11.Rusin Michał
12.Rzepka Łukasz
13.Suwaj Mateusz
14.Szynalik Zuzanna
15.Trzebunika Hanna

Klasa IC C6

Lp.Nazwisko i imię
1.Bogdanik Piotr
2.Chowaniak Justyna
3.Chowaniak Milena
4.Hernas Oliwia
5.Iciek Lena
6.Jurek Eryk
7.Knapczyk Zuzanna
8.Kowaliczek Wiktoria
9.Lewek Julia
10.Łoboda Alicja
11.Nanou Patrikia
12.Pietraszek Wiktor
13.Pochopień Lena
14.Surleta Gabriela
15.Toczek Mateusz

Klasa II A C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Banaś Karolina
2.Fidelus Julia
3.Fidelus Leonard
4.Kazanowska-Krupa Anna
5.Kolenda Patrycja
6.Nowak Piotr
7.Nowak Weronika
8.Pieczara Gabriela
9.Piontek Aleksandra
10.Siwiec Liliana
11.Świerkosz Matylda
12.Trojanowska Emilia

Klasa II B C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Bogdanik Julia
2.Bogdanik Natalia
3.Gawlas Izabella
4.Gołuszka Paulina
5.Krzeszowiak Franciszek
6.Malinowski Karol
7.Pająk Zofia
8.Pasierbek Blanka
9.Polak Faustyna
10.Sarlej Martyna
11.Strączek Jan

Klasa III A C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Barzycka Oliwia
2.Bernacka Lena
3.Chromy Bartłomiej
4.Fuja Hubert
5.Fuja Igor
6.Gliwa Paulina
7.Głowacz Oliwia
8.Klimowska Emilia
9.Kosman Julia
10.Pyka Filip
11.Synowiec Kordian

Klasa III B C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Bury Justyna
2.Chowaniak Dominik
3.Koper Julia
4.Maciejny Albert
5.Maciejny Norbert
6.Miętek Franciszek
7.Pasternak Vanessa
8.Polak Anna
9.Szczygieł Aleksandra
10.Śliwa Nikola
11.Warta Julia

Klasa IV A C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Bogdanik Wiktoria
2.Budak Julia
3.Front-Cybulski Miłosz
4.Juraszek Piotr
5.Kosek Patrycja
6.Kubasiak Antoni
7.Kubasiak Jakub
8.Strączek Magdalena
9.Strączek Wiktoria
10.Wróbel Aleksy

Klasa IV B C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Antoniewicz Natalia
2.Bałos Alicja
3.Kiss Lia
4.Lach Sebastian
5.Matysiak Zuzanna
6.Ocieczek Zuzanna
7.Pacyga Aleksandra
8.Pietraszek Karol
9.Pilsyk Weronika
10.Skórzak Natalia
11.Stachowska Anna
12.Szynalik Jan

Klasa V C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Cholewa Tatiana
2.Kachel Antoni
3.Kopacz Julia
4.Kowalik Filip
5.Kubasiak Miłosz
6.Kubies Małgorzata
7.Madej Krzysztof
8.Makoś Julia
9.Maśnica Szymon
10.Pieronkiewicz Martyna
11.Pieronkiewicz Mateusz
12.Stanaszek Julia
13.Stanik Zuzanna
14.Urbaniec Emilia
15.Wierzbicka Urszula

-->

Klasa VI C6

Lp.Nazwisko i Imię
1.Brzana Michalina
2.Głowacz Konstancja
3.Manik Piotr
4.Mosór Konrad
5.Przywara Alicja
6.Smyrak Natalia
7.Zielińska Magdalena