RSS


LIsta osób przyjętych Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej

Lista kandydatów przyjetych do Szkoły Muzycznej i stopnia cykl 4 – letni

                                                                  Imię i nazwisko

 

Instrument

                                                                  Adamek Alan akordeon
                                                                  Cherniavska Yeva fortepian
                                                                  Chwała Natalia saksofon
                                                                   Fluder Patryk klarnet
                                                                   Frączek Emilia klarnet
                                                                   Gibas Julian akordeon
                                                                   Jancarz Julia skrzypce
                                                                   Kopacz Julia flet
                                                                    Kozieł Zofia fortepian
                                                                    Matulak Karolina skrzypce
                                                                    Mazur Antoni perkusja
                                                                    Mirocha Anastazja saksofon
                                                                   Rusin Robert akordeon
                                                                   Socha Mikołaj perkusja
                                                                   Strączek Marcin organy
                                                                   Szpernoga Roksana gitara
Lista kandydatów przyjetych do Szkoły Muzycznej i stopnia cykl 6 – letni
Imię i nazwisko Instrument
Chaja Igor akordeon
Chromy Maria skrzypce
Fluder Dominik trąbka
Goczał Maria skrzypce
Gołuszka Sandra saksofon
Janik Oliwia skrzypce
Kulka Cezary flet
Lach Filip fortepian
Lach Marcela  skrzypce
Łajczak Magdalena skrzypce
Mazur Wanda skrzypce
Ocieczek Natalia fortepian
Pochopień Maja skrzypce
Polak Milena skrzypce
Sikora Zofia fortepian
Stradomska Aleksandra fortepian
Szarlej Emilia skrzypce
Szeląg Fabian perkusja
Szpernoga Nikodem gitara
Świerkosz Jowita flet
Włodarska Oliwia fortepian
                                           Do klasy II Cykl 6 – letni
Yeva Fainikowa skrzypce
 


W okresie wakacyjnym sekretariat czynny od 9:00 do 14:00.

 


Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 23 czerwca (czwartek) w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej o godz. 16:00.

 


Zajęcia z p. Magdaleną Wrażeń są odwołane od 20.06.2022 r. do 22.06.2022 r.

 


W dniu 20.06. (poniedziałek) Kształcenie słuchu z p. Klaudią Bałos zostaje odwołane

 


Przypominamy!

W dniu 15.06 oraz 17.06.2022 r. zajęcia dydaktyczne są odwołane.

Sekretariat 15.06.2022 r. czynny do 15:30,

17.06.2022 r. do 14:00.

 


14 czerwca 2022 r. zajęcia są odwołane od 16:50 do końca dnia.

 


Jaka to melodia_ - wyniki