RSS

Dni Otwarte

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Naszej Szkoły w trakcie Dni Otwartych. Odbędą się one w dniach 8 – 10 maja 2017 roku.

W ramach dni otwartych będą możliwe:

  • konsultacje z pedagogami uczącymi poszczególnych instrumentów
  • obserwacja zajęć prowadzonych w szkole
  • kursy przybliżające przebieg badania przydatności kandydatów do Szkoły Muzycznej
  • 8 maja 2017 roku – poniedziałek
    • 15:00 – 18:00 Konsultacje z pedagogami i obserwacja zajęć
      • Perkusja – p. Jacek Dwojak – sala perkusyjna
      • Gitara – p. Aleksander Papiernik – sala 019
      • Gitara – p. Rafał Baranowicz – sala 025
      • Akordeon – p. Daniel Mruczek – sala 111
      • Flet – p. Katarzyna Sadok – Baranowicz – sala 115
      • Fortepian – p. Urszula Lasek – sala 103 (do godziny 17:00)
      • Fortepian – p. Tadeusz Kleśny – sala 211
      • Organy – p. Marcin Augustyn – sala 210/209
      • Skrzypce – p. Barbara Szpakiewicz – sala 114
      • Skrzypce – p. Ewa Litwa – sala 207
      • Skrzypce – p. Marta Bielawska – Świgoń – sala 212
      • Saksofon – p. dyr. Renata Trybała – sala 208/sekretariat
      • Trąbka – p. Piotr Kleśny – sala 213/sekretariat
    • 17:00 – 18:00 Kurs dla kandydatów – prowadzenie p. Urszula Lasek – sala 117
    • 15:00 – 17:00 – Możliwość obserwacji zajęć Rytmiki (dzieci poniżej 9 roku życia) – sala 016
  • 9 maja 2017 roku – wtorek
    • 15:00 – 18:00 Konsultacje z pedagogami i obserwacja zajęć
      • Akordeon – p. Daniel Mruczek – sala 111(od godziny 16:00)
      • Klarnet – p. Jacek Szymik – sala 112
      • Puzon – p. Michał Benisz – sala 213 (do godziny 17:00)/sala 115 (od godziny 17:00)
      • Saksofon – p. Jakub Tybulczuk – sala 207
      • Skrzypce – p. Marta Bielawska – Świgoń – sala 114
      • Skrzypce – p. Sabina Milewska – Jankowiak – sala 116
      • Wiolonczela – p. Dagmara Książek – Lisicka – sala 209
      • Fortepian – p. Urszula Lasek – sala 117
      • Fortepian – p. Magdalena Chmielowska – Malec – sala 103
      • Fortepian – p. Tadeusz Kleśny – sala 211
      • Fortepian – p. Maria Tomaszewska – sala 212
    • 17:00 – 18:00 Kurs dla kandydatów – prowadzenie p. Magdalena Chmielowska – Malec – sala 118
    • 15:00 – 17:00 – Możliwość obserwacji zajęć Rytmiki (dzieci poniżej 9 roku życia) – sala 016
  • 10 maja 2017 roku – środa
    • 15:00 – 18:00 Konsultacje z pedagogami i obserwacja zajęć
      • Perkusja – p. Jacek Dwojak – sala perkusyjna
      • Gitara – p. Aleksander Papiernik – sala 019
      • Gitara – p. Rafał Baranowicz – sala 118 (do godziny 17:00)
      • Akordeon – p. Daniel Mruczek – sala 111
      • Flet – p. Katarzyna Sadok – Baranowicz – sala 115
      • Skrzypce – p. Barbara Szpakiewicz – sala 117
      • Skrzypce – p. Ewa Litwa – sala 207
      • Fortepian – p. Maria Tomaszewska – sala 212 (do godziny 16:00)/sala 103 (od godziny 16:00)
      • Fortepian, Organy – p. Andrzej Lasek – sala 103 (do godziny 16:00)/sala 210 (od godziny 16:00)
      • Saksofon – p. dyr. Renata Trybała – sala 213/sekretariat
      • Trąbka – p. Piotr Kleśny – sala 213/sekretariat
    • 15:00 – 17:00 – Możliwość obserwacji zajęć Rytmiki (dzieci poniżej 9 roku życia) – sala 016
    • 17:00 – 18:00 – Kurs dla kandydatów – prowadzenie p. Anna Januszewska – sala 118
    • 18:30 – 20:30 – Możliwość obserwacji zajęć Orkiestry Dętej – aula